Aura nails - na czym polega i jak wykonać ją bez użycia airbrush?

Aura nails to najnowszy, popularny trend w stylizacji manicure. Został zapoczątkowany przez Dua Lipę i gwarantuje piękne mani w najmodniejszym wydaniu. Marzysz o paznokciach odzwierciedlających energię i wewnętrzne "ja"? Dowiedz się, dlaczego stylizacja kojarzona jest z wewnętrzną energią i jak wykonać stylizację aura nails w domu bez użycia airbrush!

Na czym polega stylizacja aura nails?

Stylizacja w stylu Aura nails polega na precyzyjnym wypełnieniu środkowej części płytki paznokcia, która stopniowo rozchodzi się w kierunku jego brzegu i przechodzi w inny odcień. Manicure wykonany w tym trendzie tworzy efekt gradientu, który opiera się na kontrastowym połączeniu minimum dwóch kolorów. Lakiery hybrydowe wykorzystywane w takich stylizacjach często charakteryzują się wyrazistym, neonowym odcieniem. Zastanawiasz się jaki kształt paznokci będzie odpowiedni do wykonania stylizacji w stylu aura nails? Paznokcie w kształcie migdałów i kwadratów pięknie ukażą stworzony efekt gradientu w Twoim mani!

Aura nails jako odzwierciedlenie wewnętrznej energii.

Manicure wykonany w stylu aura nails niesie ze sobą przesłanie, które świadczy o tym, jakimi emocjami się otaczasz. Efekt gradientu obecny w stylizacji manicure odwzorowuje pole elektromagnetyczne, które opisuje energię emitującą z każdego człowieka. Stylizacje mogą zostać wykonane w różnych kolorach, z których każdy charakteryzuje się innym znaczeniem. Dla przykładu pomarańczowa aura odnosi się do radości i pomaga uwolnić emocje frustracji, złości i żalu. Kolor fioletowy świadczy o kreatywnej i artystycznej wyobraźni, natomiast odcień różowy przypomina o życzliwości i miłości.

Jak wykonać stylizację aura nails bez użycia airbrush w domu?

Precyzyjna i pełna szyku stylizacja aura nails jest możliwa do wykonania w domowych warunkach! Nie potrzebujesz do jej wykonania użycia airbrush, a jedynie produktów, które znajdziesz w swojej kosmetyczce!

1. Przygotuj płytkę paznokcia - nadaj jej odpowiedni kształt, delikatnie zmatuj i przemyj cleanerem. Nałóż primer i odczekaj aż się wchłonie. Następnie zaaplikuj bazę i utwardź w lampie.

2. Pomaluj paznokcie dwoma warstwami lakieru hybrydowego i każdorazowo utwardź je w lampie LED/UV przez 60 sekund.

3. Na środek płytki nanieś kroplę lakieru w innym odcieniu, delikatnie ją rozblenduj gąbeczką i utwardź w lampie. Czynność powtarzaj, aż uzyskasz efekt stopniowego przechodzenia barw.

4. Na wykonaną stylizację nałóż top hybrydowy i utwardź w lampie LED/UV przez 60 sekund. Przemyj stylizację cleanerem i gotowe!

Loading...