Przedłużanie paznokci akrylożelem - krok po kroku

akrylożel (1).jpg

Akrylożel to innowacyjna i nowoczesna formuła, która łączy w sobie trwałość akrylu i elastyczność żelu. Uformuj paznokcie o kształcie i długości, jaką lubisz! Gęsta konsystencja umożliwia pełną kontrolę nad produktem, a jego plastyczność gwarantuje szybkie uformowanie kształtu. Przyjemność, prostota i łatwość nakładania produktu, czyż nie brzmi cudownie? Akrylożel to idealne rozwiązanie nie tylko dla stylistek! Dowiedz się jak przedłużyć paznokcie akrylożelem, a zagości u Ciebie na stałe. Delikatnie różowy odcień akrylożelu Neess pozwoli Ci na stworzenie wielu nadzwyczajnych stylizacji takich jak: babyboomer, french konstrukcyjny, french klasyczny oraz baza pod negative space. Koniecznie wypróbuj go w swoich codziennych stylizacjach!

Akrylożel - przedłużanie, czyli jak stosować akrylożel?

Za pomocą akrylożelu możesz przedłużyć paznokcie na kilka sposobów. Najwygodniejszą metodą dającą wyjątkowy efekt idealnie przedłużonych paznokci są dual formy oraz przedłużanie na szablonie w postaci form przyklejanych do paznokci. Przetestuj obydwie metody i zdecyduj, która odpowiada Ci najbardziej! Postaw na swoją wygodę i komfort pracy.

Jak przedłużać paznokcie za pomocą dual formy?

Metoda przedłużania paznokci za pomocą dual form dla wielu osób wciąż jest nieznana, mimo charakterystycznej łatwości w jej wykonaniu. Przygotuj odpowiednio płytkę paznokcia przed rozpoczęciem stylizacji. Nadaj odpowiedni kształt, skróć maksymalnie paznokcie, zajmij się opracowaniem i usunięciem skórek. Za pomocą bloku matującego 120/120 dokładnie zmatuj płytkę i przemyj paznokcie nasączonym w cleanerze wacikiem bezpyłowym. Nałóż primer i odczekaj, aż się wchłonie. To właśnie on wytrawia paznokcie i zwiększa przyczepność bazy do naturalnej płytki. Zaaplikuj cienką warstwę klasycznej bazy hybrydowej Neess lub Extremely Hard Base Neess dla bardziej trwałego efektu i utwardź stylizację w lampie LED/UV 60 sekund. Wybierz odpowiedni rozmiar DUAL FORMY i nałóż niewielką kroplę akrylożelu na jego wewnętrzną część. Uformuj kształt wykorzystując pędzelek namoczony w cleanerze i wygładź nierówności. Powoli nałóż formę na płytkę paznokcia i lekko dociśnij. Nadmiar akrylożelu, który może wypłynąć spod formy, usuń pędzelkiem. Paznokieć utwardź w lampie LED/UV 60 sekund wraz z formą. Usuń delikatnie dual formę i nadaj paznokciom odpowiedni kształt przy pomocy pilnika o gradacji 100/180. Nadeszła pora na nałożenie koloru! Zaaplikuj dwie cienkie warstwy koloru i każdą z nich utwardź w lampie LED/UV 60 sekund. Stylizację zabezpiecztopem, a po utwardzeniu delikatnie przemyj cleanerem i GOTOWE!

Przedłużanie paznokci akrylożelem na szablonie - jak zacząć?

Przedłużanie akrylożelem jeszcze nigdy nie było tak banalnie proste! Zacznij od prawidłowego przygotowania paznokcia do stylizacji. Nadaj kształt, opracuj długość paznokcia i usuń skórki - zwróć na to szczególną uwagę, aby całość stylizacji wyglądała kobieco i estetycznie. Blok matujący 120/120 wykorzystaj do dokładnego zmatowienia płytki, aby zwiększyć przyczepność nakładanych produktów na naturalnego paznokcia. Przemyj stylizację cleanerem przy pomocy wacików bezpyłowych i rozprowadź primer. Odklej szablon od oryginalnej folii i przyklej kółko stanowiące środek szablonu od spodu szablonu w celu usztywnienia go. Dokładnie dopasuj szablon pod płytkę paznokcia. Zroluj jego środkową część, aby ukształtować tunel. Nakładając szablon zwróć uwagę na to, że środkowa, pionowa linia powinna iść prosto wzdłuż palca. Sklej równo do siebie dolne brzegi szablonu. Nałóż cienką warstwę klasycznej bazy hybrydowej Neess lub Extremely Hard Base Neess dla bardziej trwałego efektu i utwardź stylizację w lampie LED/UV 60 sekund. Nanieś niewielką ilość akrylożelu na paznokieć i za pomocą pędzelka namoczonego w cleanerze uformuj odpowiedni kształt. Paznokieć utwardź w lampie LED/UV 60 sekund wraz z szablonem. Zaaplikuj kolejną warstwę akrylożelu, budując krzywą C i nadaj paznokciom kształt finalny. Utwierdź stylizację w lampie LED/UV 60 sekund. Usuń szablon i nadaj paznokciom odpowiedni kształt przy pomocy pilnika o gradacji o 100/180. Zaaplikuj dwie cienkie warstwy koloru i każdą z nich utwardź w lampie LED/UV 60 sekund. Stylizację zabezpiecz topem, a po utwardzeniu delikatnie przemyj cleanerem.

Loading...