PĘDZEL DO PUDRU

4047

Nowy produkt

Pędzel do pudru

Więcej szczegółów

Oferta limitowana czasowo:

20,50 zł

29,29 zł

-30%

- +

 
Więcej informacji

Pędzel do rozprowadzenia pudru sypkiego. Wysokiej jakości syntetyczne miękkie gęsto ułożone i solidnie zamocowane w eleganckiej srebrnej skuwce. Pędzel posiada lakierowaną drewnianą rączkę, która dobrze dopasowuje się do dłoni.

Podczas użytkowania jak i czyszczenia nie odkształca się oraz nie gubi włosia. Nałóż sypki puder matujący na Twój ulubiony podkład, a będziesz miała pewność, że utrzyma się przez cały dzień. Jeśli makijaż zaczynasz od twarzy, możesz zrobić baking, to znaczy zastosować większą warstwę pudru pod strefę pod oczami i jego nadmiar usunąć dopiero po użyciu cieni na górnej powiece, by zapobiec osypaniu się pigmentu na korektor. Pędzel do pudru neess idealnie się przyda do tej metody aplikacji. Wiele kobiet używa dwóch lub trzech rodzajów pudrów - innego pod oczy i innego na środek twarzy i innego do policzków. Każda z tych stref, szczególnie dla osób o mieszanej skórze, ma inne potrzeby i oczekujemy innego efektu.

Bronzer, róż i rozświetlacz w zależności od ich konsystencji i Twoich preferencji możesz użyć przed lub po nałożeniu pudru. Jeśli w trakcie dnia poczujesz, że Twoja twarz wytwarza serum i znów świecisz się troszkę bardziej, użyj niewielkiej ilości pudru na strefę T, bądz przyłóż do twarzy chusteczkę matującą.

Dzięki pędzlom Neess wykonanie codziennego makijażu stanie się jeszcze przyjemniejsze, precyzyjnie naniesione kolory dodzą Ci pewności siebie, a staranny make up będzie Twoją wizytówką.

Napisz opinię

PĘDZEL DO PUDRU

Pędzel do pudru

Napisz opinię

Produkty powiązane

26 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu