Darmowa dostawa od 50 zł

Walentynki z Romeo&Juliet

Paznokcie na walentynki

Czy jest lepszy czas na zaprezentowanie odważnego, czerwonego lakieru do paznokci niż 14 lutego? W końcu czerwień od dawna kojarzy się z Walentynkami w postaci bukietów czerwonych róż i czekoladowych pudełeczek w kształcie serca. Lakiery hybrydowe Romeo&Juliet zaskakują połączeniem kolorystycznym. Trzy ogniste odcienie czerwieni skonfrontowane z chłodnymi kolorami w odcieniach błękitu o różnej intensywności inspirują do oryginalnych połączeń kolorystycznych i tworzenia najbardziej zmysłowych walentynkowych stylek.

Idealne kolory i stylizacje na walentynki

Kolory lakierów hybrydowych Romeo & Juliet wyglądają niesamowicie na krótkich, naturalnych paznokciach oraz długich, efektownie przedłużanych np. akrylożelem. Błękitne odcienie lakierów hybrydowych Szarix i BłękitnixNiebiesky oraz Czeski Film doskonale ze sobą współgrają i mogą być inspiracją do stworzenia stonowanej, miłosnej stylizacji. Odważni odcienie błękitu mogą połączyć w stylizacji z ognistymi lakierami hybrydowymi Czerwony i wściekłyCzerwony to Red i Red Metal. Więc jeśli nadal szukasz idealnego pomysłu na zdobienie paznokci, które idealnie będzie współgrało z Twoim uroczym strojem na Walentynki, zainspiruj się naszymi propozycjami na paznokcie walentynkowe, w których z pewnością się zakochasz.

Walentynkowe inspiracje

Jeśli szukasz pomysłów na przeniesienie standardowego manicure na wyższy poziom, mamy kilka pomysłów na zdobienie paznokci. Słodkie serduszka na niebieskim tle czy odważne kształty i faktury w połączeniu z połyskującą czerwienią lakieru hybrydowego Red Metal robią wrażenie. Pamiętajcie, że w Walentynki nie musicie tonąć wyłącznie w czerwieni. Czerwony kolor na paznokciach to przepis na gorącą randkę, a niebieski na szaloną noc. Wszystko zależy od Waszej pomysłowości i fantazji. Oryginalne walentynkowe paznokcie z pewnością przeniosą Wasz outfit na wyższy poziom. Dzięki palecie czerwonych i niebieskich lakierów hybrydowych Romeo & Juliet poczujesz miłość w mgnieniu oka.

Opublikowane 2021-02-04 Wasze inspiracje 0

Zostaw komentarzZostaw odpowiedź

Archiwum bloga

Kategorie bloga

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Szukaj na blogu

Menu