Darmowa dostawa od 50 zł

FRENCH MANICURE HOT OR NOT?

French manicure- czy nadal jest modny?

Francuski manicure stał się złotym standardem w latach dziewięćdziesiątych i od tego czasu święci triumfy. Nie ma nic bliższego temu, co kojarzymy z francuskim wyrafinowaniem - nienagannie wypielęgnowane paznokcie z delikatną nutą prześwitującej bieli. Manicure francuski to manicure o czystym różowym lub beżowym odcieniu. Nic dziwnego, że francuski manicure również cieszy się powodzeniem na wybiegach, a wielu projektantów żąda kreatywnych zwrotów w klasycznej formule - takich jak nakładanie grafiki lub nowe kombinacje kolorów. Manicure francuski może utrzymać się na paznokciach do siedmiu dni, jeśli zostanie wykonany zwykłym lakierem lub od dwóch do trzech tygodni, jeśli zostanie wykonany przy pomocy akrylożelu. A co do powszechnego przekonania, że ​​Francuzki nie noszą francuskiego manicure? Jest to całkowicie błędna teoria.

Manicure francuski na krótkich paznokciach

Tak, możesz wykonać french na dowolnej długości paznokcia. Biała końcówka, aby nadal wyglądała pięknie, musi być proporcjonalnie szeroka do reszty paznokcia. Myślałaś, że nie możesz zrobić francuskiego manicure, ponieważ masz krótkie paznokcie? Pomyśl jeszcze raz. Krótkie paznokcie nie zawsze pojawiają się w stylowych zdobienia paznokci na Pintereście, ale to nie znaczy, że nie mogą znaleźć się w centrum uwagi. Niezależnie od tego, czy jesteś na etapie zapuszczania paznokci, czy po prostu wolisz krótsze szpony, klasyczny francuski manicure prezentuje się doskonale również na krótkich paznokciach.

French konstrukcyjny akrylożelami

Chcesz, aby Twoje paznokcie były szykowne i jednocześnie klasycznie eleganckie? Nic nie przebije klasycznego francuskiego manicure. Taka stylizacja paznokci jest łatwa do wykonania w domu. Wybierz jasnoróżowy, beżowy lub przezroczysty lakier bazowy i biały lakier na końcówki paznokci. Aby uzyskać efektowny wygląd pozwól paznokciom odrosnąć lub użyj akrylożeli Neess, aby je przedłużyć.

Akrylożel Neess to produkt, który łączy w sobie dwie ważne cechy: elastyczność i wytrzymałość. Praca akrylożelami jest łatwa i przyjemna. Konsystencja akrylożelu pozwala na stworzenie idealnego french manicure. Przy pomocy akrylożeli Nees, szablonu do przedłużania paznokcipędzelkacleanera nadamy swoim paznokciom paryskiego szyku bez wydawania dużych pieniędzy w salonie paznokci:

1. Przygotuj odpowiednio paznokcie:

2. Podłóż szablon pod paznokieć, upewnij się, że jest równo, nałóż cienką warstwę bazy Extremely Hard Base, delikatnie przedłużając paznokieć na szablonie, utwardź w lampie LED/UV przez 60 sekund.

3. Przy pomocy pędzelka z kopytkiem do akrylożelu, na paznokieć nakładamy niewielką kulkę akrylożelu np. Light Pink.

4. Pędzelkiem nasączonym w cleanerze formujemy szkielet paznokcia, pozostawiając końcówkę jedynie z bazą Extremely Hard, utwardzamy w lampie LED/UV przez 60 sekund.

5. Na końcówkę paznokcia, powstałą z przedłużenia bazą Hard nakładamy niewielką ilość białego akrylożelu, wyrównujemy pędzelkiem namoczonym w cleanerze krawędzie, utwardzamy w lampie LED/UV przez 60 sekund.

6. Czynność powtarzamy, tak aby biała i cielista/jasnoróżowa część do siebie równo przylegały. Utwardzamy w lampie LED/UV przez 60 sekund.

7. Delikatnie usuwamy szablon, nadajemy odpowiedni kształt za pomocą pilnika o gradacji 100/180.

8. Na koniec przemywamy cleanerem, nakładamy klasyczny top, utwardzamy w lampie LED/UV przez 60 sekund i gotowe! Powodzenia!

Opublikowane 2021-01-04 Wasze inspiracje 0

Zostaw komentarzZostaw odpowiedź

Archiwum bloga

Kategorie bloga

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Szukaj na blogu

Menu