Darmowa dostawa od 50 zł

JAK ŁĄCZYĆ KOLORY LAKIERÓW HYBRYDOWYCH

Kolory paznokci na zimę

Nadchodzi zima i jak każda pora roku rządzi się ona swoimi prawami. Robi się coraz chłodniej, zakładamy kurtki, czapki, ciężkie kozaki. Kolorystyka zimowych kolekcji modowych prezentuje stonowane, częstokroć chłodne barwy. Zima to również zmiany w trendach manicure. Przejście z okresu jesiennego w zimowy jest bardzo widoczne w stylizacjach paznokci wiodących blogerek. Zimowy klimat bardziej ciągnie nas w stronę chłodnych odcieni, szczególnie odcieni koloru niebieskiego, fioletu, ale i klasycznych, ciepłych beży.

Jak łączyć kolory lakierów hybrydowych So Snow

Kolory lakierów hybrydowych kolekcji So Snow Neess znakomicie ze sobą współgrają i bardzo łatwo, intuicyjnie można je ze sobą połączyć. Granatello Brokatello to najciemniejszy z odcieni lakierów hybrydowych kolekcji So snow. Zimny, granatowy odcień ze srebrnymi drobinkami zagra bezbłędnie nie tylko pierwsze skrzypce solo, ale i w duecie. Kapitalny na wielkie wyjście. Chłodne odcienie lakierów hybrydowych które doskonale wpasują się w kolorystykę Granatello Brokatello to lakier hybrydowy Nie-Bo Tak i Fiolet Band. Nie Bo Tak to niebieski lakier hybrydowy, w którym połączenie granatu z szarością przypomina ciemny jeans o przygaszonej barwie, zaś Fiolet Band to przybrudzony kolor fioletowej pasteli. Połączenie tych trzech błękitnych odcieni z nutą fioletu stworzy smakowite połączenie manicure hybrydowego i oryginalną stylizację.

Stylizacja dla wielbicielek klasyki

Niezdecydowana i Liliowa w stylizacji mono koloru na paznokciach wykreuje wyrafinowaną i zarazem uniwersalną stylizację. Takie jasnoróżowe, pastelowe paznokcie będą znakomicie wyglądać w różnych odsłonach modowych outfitów. Ciepły, pastelowy, brzoskwiniowy kolor lakieru hybrydowego Głowa Do Gó-ry wystarczy połączyć z pastelowym fioletowym lakierem hybrydowym Niezdecydowana i Liliowa, by uzyskać stylizację delikatną i kobiecą, która wyśmienicie sprawdzi się w zestawieniu z ubraniami i dodatkami z zimowej garderoby.

Połączenie kolorystyczne dla odważnych

Dla odważnych ciekawym kontrastem będzie połączenie mocnego, ciemno granatowego odcienia Granatello Brokatello z unikatowym, szarym lakierem hybrydowym Deszczowa Piosenka. Ekscytującą stylizację, która niewątpliwie zwróci uwagę fanek manicure stworzy połączenie Granatello brokatello i Niezdecydowana i Liliowa z dodatkiem pyłku. Nie bójmy się takich odważnych połączeń, ponieważ efekt jest rewelacyjny.

Stylizacja dla niezdecydowanych

Doskonałym pomysłem będzie również skomponowanie stylizacji z lakierami hybrydowymi Nie-Bo Tak, Fiolet Band i Deszczowa Piosenka. Subtelne przejścia kolorystyczne, które jesteśmy w stanie osiągnąć dzięki takiemu połączeniu lakierów hybrydowych stworzy klimatyczny efekt stylizacji. Jeśli nie możemy zdecydować się, które kolorki wykorzystać w stylizacji połączmy je wszystkie. Taka ekstrawagancja z pewnością wzbudzi zachwyt i szczery podziw.

Stylizacja dla fanek zimy

Dla wielbicielek zimowych klimatów wyśmienitym pomysłem na stylizację będzie Granatello Brokatello i namalowane na nim śnieżynki. Oczywiście zachęcamy również do własnej inwencji twórczej i kreatywności. Dajmy się ponieść swojej wyobraźni z kolekcją lakierów hybrydowych So Snow od Neess.

Opublikowane 2020-12-14 Nowości, Wasze inspiracje 0

Zostaw komentarzZostaw odpowiedź

Archiwum bloga

Kategorie bloga

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Szukaj na blogu

Menu