Darmowa dostawa już od 50 zł

Jak usunąć hybrydy w domu

Produkty, których potrzebujesz do usunięcia hybrydy w domu to: ppilnik do paznokci, patyczki drewniane, blok polerski, folia aluminiowa, waciki bezpyłoweaceton czyli removercleaner oraz oliwka do manicure. Usuwanie hybryd zaczynamy zawsze od spiłowania wierzchniej warstwy topu hybrydowego. Dzięki takiemu prostemu trikowi, remover dotrze szybciej do lakieru hybrydowego , a tym samym złączenie szybciej zacznie działać na lakier. Po spiłowaniu wierzchniej warstwy topu, na wacik bezpyłowy aplikujemy kilka kropel removera . Zmoczony wacik przykładamy do płytki paznokcia. Całego paznokcia zawijamy w folią aluminiową. Szczelne owinięcie palca folią aluminiową sprawi, że w środku temperatura będzie wyższa, a wyższa temperatura wspiera działanie removera. Po około 20 minutach usuwamy folię z wacikiem. Pozostały lakier hybrydowy podważamy patyczkiem do skórek. Następnie blokiem polerskim delikatnie usuwamy zgrubienia. Całość przemywamy cleanerem. Po zabiegu usuwania hybryd rekomendujemy użycie oliwki do manicure, dzięki której nawilżamy skórę dłoni, skórki i paznokcie. Proste? Proste! Teraz możesz zrobić to samodzielnie w domu. Jeśli jednak ten sposób Cię nie przekonał, przeczytaj o innych sposobach usuwania lakieru hybrydowego.

jak usunąc hybrydyde

Jak usunąć hybrydę z paznokci bez acetonu?


Czy istnieją sposoby, aby usunąć hybrydę bez acetonu czy removera? Tak, są takie sposoby, ale wymagają one większej wprawy i wyczucia. Możesz usunąć hybrydę nie używając acetonu, a jedynie pilniczka lub frezarki, ale te dwie metody wymagają od Ciebie większej wprawy i wyczucia. Brak tzw. „pewnej ręki” podczas zabiegu usuwania hybrydy może doprowadzić do uszkodzeniem płytki paznokcia, czyli przepiłowania powierzchni . Regeneracja przepiłowanej płytki paznokcia jest długa i czasochłonna, bo płytka musi po prostu odrosnąć. W trakcie tej regeneracji będziesz musiała zrezygnować z manicure hybrydowego. a tego nie chcesz nawet sobie wyobrazić. dlatego, aby uniknąć takiej sytuacji, jeśli nie czujesz się wystarczająco pewna w pracy z frezarką lub pilnikiem, to zrezygnuj z tego sposobu usunięcia lakieru hybrydowego. 

Jak usunąć hybrydę w domu, a może warto pomyśleć o alternatywie?

Jeśli jednak przeszkadza Ci usuwanie hybrydy, nie masz cierpliwości do spędzania czasu zawinięta w folie aluminiową, to może to jest sygnał, że należy pomyśleć o alternatywach? Czy wiesz jakie zalety ma baza peel off pod lakier hybrydowy? A no właśnie takie, że usuwasz ją za pomocą drewnianego patyczka, bez użycia acetonu, frezarki i pilnika. Podważasz manicure i usuwasz. Nie musisz siedzieć 20 minut z palcami w acetonie, i to jest właśnie główna zaleta bazy peel off. Dodatkowo baza ta jest dużo łatwiejsza w aplikacji, ponieważ nie wymaga utwardzenia w lampie. Dlatego, stosując baze peel off pod lakier hybrydowy, tak naprawdę zyskujesz bardzo dużo czasu. Wykonanie i usunięcie bazy zajmuje około 30 minut mniej niż manicure hybrydowy wykonany klasycznym sposobem. 

baza peel off neess

Nie lubisz usuwania manicure hybrydowego, a może klasyk?

Lakiery klasyczne do paznokci w ostatnim czasie przeżywają swój prawdziwy renesans. Wiele kobiet nie ma czasu na długi zabieg manicure hybrydowego, a potem na zabieg usuwania manicure hybrydowego. Dlatego wybierają lakiery klasyczne, które usuniesz zwykłym zmywaczem. Nasze lakiery klasyczne to odpowiedniki kolorów dostępnym w wersji lakierów hybrydowych. Posiadają specjalną formułę QUICK&DRY, która w znaczący sposób skraca czas wysychania lakieru na płytce paznokcia. Dlatego jeśli masz zmienny charakter i lubisz zmiany lakier klasyczny to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Możesz wybierać kolory w zależności od nastroju i stylizacji. W jeden dzień czujesz w sobie pulsujące źródło kobiecej mocy, wtedy wybierasz czerwone paznokcie, które podkreśla Twój temperament. Idealnym kolorem jest lakier klasyczny w odcieniu krwistej czerwieni o nazwie CZERWONE SZPILKI. Jednak jeśli wolisz pastelowe paznokcie możesz wybrać jeden lakierów w pastelowych dziewczęcych kolorach tj. RÓZANY WIANEK lub W GROSZKI 

pastelowe paznokcie

Jak usunąć utwardzona hybrydę ze skórek?

Będziemy z Tobą szczerzy, najlepiej nie zalać skórek lakierem hybrydowym. Dlaczego? Ponieważ, zalanie skórek lakierem lub bazą osłabi przyczepność lakieru do płytki paznokcia, a tym samym w znaczący sposób wpłynie na trwałość manicure hybrydowego. Dlatego, wykonując manicure hybrydowy pamiętaj o tym, aby nie zalewać skórek paznokci, jest to jedna z ważniejszych zasad, o której musisz pamiętać jeśli chcemy wykonać manicure hybrydowy poprawnie.

Jak usunąć hybrydę z bluzki?

Kto nie pociapał ubrań podczas robienia manicure hybrydowego, niech pierwszy rzuci kamieniem. Okazuje się, że jest to problem wielu z nas. Usunięcie jednak hybrydy z tkaniny wcale nie jest takie proste. Hybrydową plamę usuwamy za pomocą zmywacza lub rozpuszczalnika, ale musimy liczyć się z tym, że rozpuszczalnik może rozpuścić barwnik w tkaninie, dlatego zanim przystąpisz do działania sprawdź, jak zachowa się tkanina w jakimś niewidocznym miejscu. Jeśli plama lakieru jest wypukła można wykorzystać do jej uśnięcia pilnik, ale należy bardzo uważać, aby nie przepiłować tkaniny. Plamę po lakierze hybrydowym potraktuj więc tak, jakbyś chciała zmyć ją z płytki paznokcia. W pierwszych krokach zacznij więc od ściągnięcia zabrudzenia za pomocą pilnika lub szorstkiej gąbki. Następnie użyj środka z acetonem i odczekaj kilka minut. Tylko uwaga – na delikatnych tkaninach ten sposób nie zda egzaminu.

Opublikowane 2020-05-11 0

Zostaw komentarzZostaw odpowiedź

Archiwum bloga

Kategorie bloga

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Szukaj na blogu

Menu