DOBRY TOP HYBRYDOWY – JAK WYBRAĆ TEN NAJLEPSZY?

Top hybrydowy bez przemywania? Co to jest top no wipe?

Bardzo często zadajecie pytania czym różni się zwykły top hybrydowy od topu no wipe, czyli topu bez przemywania.  Poniżej znajdziecie wyjaśnienie tego problemu. 

Top hybrydowy jest topem, który po utwardzeniu w lampie należy przetrzeć cleanerem, ponieważ posiada tzw. warstwę dyspersyjną, czyli lepką warstwę. Dopiero po przetarciu powierzchni paznokcia cleanerem, odsłania nam się utwardzona krystaliczna tafla topu. Ten rodzaj topu hybrydowego często jest po utwardzeniiu w lampie twardszy i bardziej wytrzymały niż top bez przemywania.

Top no wipe, czyli top bez przemywania jest topem, który po utwardzeniu w lampie do hybryd nie posiada lepkiej warstwy dyspersyjnej, dlatego nie trzeba go przemywać cleanerem. Czyli wykonanie stylizacji zajmuje mniej czasu.Top hybrydowy bez przemywania umożliwia aplikację efektów, które wspólpracują tylko z tym rodzajem topu. Efekty tj. efekt lustra, efekt holo aplikujemy jedynie na utwardzony wcześniej top no wipe.  Jak prawidłowo należy nakładać efekty na top bez przemywania? Po nałożeniu bazy hybrydowej oraz lakieru i utwardzeniu w lampie, zabezpiecz stylizację topem no wipe RAPIDO. Utwardź w lampie. Wybierz odpowiedni pyłek i wetrzyj go bezpośrednio w top no wipe za pomocą opuszka palca lub aplikatora do cieni. Następnie zabezpiecz całość stylizacji topem no wipe. Gotowe! Takie proste, a efekt końcowy powalający!

Najmocniejszy top hybrydowy?

Top hybrydowy jest niewątpliwie jednym z najważniejszych elementów stylizacji, ponieważ wieńczy i zamyka Twoje dzieło. Dlatego, dwie cechy w topie hybrydowym są najważniejsze: trwałość i błysk. Wybierając top hybrydowy, często szukasz tego, który jest najmocniejszy, ponieważ chcesz, aby Twoja stylizacja paznokci była trwała i lśniła! 

W portfolio naszych produktów znajdziesz topy hybrydowe i topy no wipe. Wśród naszych nowości znalazły się dwie perełki, którym warto poświęcić trochę uwagi. 

Top hybrydowy Top of the top to niewątpliwie jeden z naszych bestsellerów. Wiele stylistek pokochało ten produkt za długotrwały blask i przedłużoną trwałość manicure. Jego krystaliczny błysk utrzymuje się do 4 tygodni.  Jest to top, który wymaga przemywania warstwy dyspersyjnej. 

Z kolei top hybrydowy RAPIDO jest topem bez przemywania. Top no wipe RAPIDO rekomendujemy wszystkim tym, którzy chcą skrócić czas wykonania manicure hybrydowego, ponieważ tego topu nie muszą przemywać cleanerem. Niewątpliwą zaletą topu RAPIDO jest jego trwałość. Top w przeciwieństwie do innych topów no wipe ma podwyższoną trwałość i jest odporny na ścieranie. To jest cecha, która wyróżnia go na tle innych topów no wipe, które z zasady są topami o obniżonej trwałości. W naszym topie RAPIDO staraliśmy się połączyć właściwości topu no wipe i trwałość zwykłego topu hybrydowego. Udało się! Top RAPIDO posiada obie te cechy!

Oszczędza to nasz cenny czas! Jego najmocniejszą cechą jest podwyższona odporność na zarysowania. Dzięki niemu, możesz cieszyć się błyszczącym manicure nawet do 3 tygodni!

W top no wipe RAPIDO możesz wcierać większość pyłków, np. efekt syreny, efekt glossy, efekt holo czy też blink blink.

Dlaczego top hybrydowy pęka?

Zdarza się, że top hybrydowy pęka po jakimś czasie na paznokciach. Przyczyny mogą być różne. Jedną z nich jest problem z nieprawidłowo utwardzonym lakierem. Jeśli lakier hybrydowy będzie tylko powierzchownie utwardzony, czyli w głębszej jego warstwie powstanie mokra przestrzeń, nie będzie on trzymał się płytki paznokcia. Po nałożeniu na taki nieutwardzony lakier topu hybrydowego istnieje ogromne ryzyko, że top będzie pękał lub odrywał się wraz z lakierem z paznokcia. 

Jaki top matowy wybrać?

W tym roku bardzo modne stały się matowe paznokcie. Zyskują one co raz większą rzeszę fanek, ale budzą również sporo mieszanych uczuć.

Wiele dostępnych na rynku topów matowych albo nie daje efektu totalnego matu albo szybko stają się satynowe na paznokciach

lub po prostu łatwo się brudzą. Top MEGA mat z naszej oferty stał się ulubieńcem profesjonalnych stylistek i zbiera najwyższe noty.

Dlaczego jest taki wyjątkowy?

Oprócz tego, że daje efekt totalnego matu, nie brudzi się i nie wybłyszcza. Jest odporny na zarysowania i dodatkowo jest topem no wipe,

więc nie wymaga przemywania cleanerem. Idealny dla tych, którzy nie lubią kompromisów.

Opublikowane 2019-10-18 0

Zostaw komentarzZostaw odpowiedź

Archiwum bloga

Kategorie bloga

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Szukaj na blogu

Menu