Darmowa dostawa od 50 zł

PAZNOKCIE NUDE czyli BEŻOWE LAKIERY HYBRYDOWE. UNIKATOWA KOLEKCJA ALE NUDY!

Cieliste paznokcie, czyli idealny wybór na każdy nastrój!

Nie zawsze mamy ochotę na krzykliwe kolory i odważnie mani, czasami wybieramy "bezpieczne" odcienie. W takich sytuacjach świetnie sprawdzają się paznokcie nude, które są synonimem elegancji i dobrego smaku, ale jednocześnie sprawią, ze dłonie wyglądają delikatnie a skóra świeżo. Cieliste mani to idealny manicure dla osób, które cenią sobie ponad wszystko naturalny wygląd.  Wiele osób jednak nie ma możliwości wyboru, ponieważ często są zmuszeni okolicznościami i wymogami, które  obowiązują w ich miejscu pracy lub szkole.
Z myślą o fankach odcieni nude stworzyliśmy nienudną kolekcję lakierów hybrydowych ALE NUDY! W kolekcji znajdziecie aż 6 lakierów hybrydowych w kolorze beżowym, których nazwy wywołują uśmiech na twarzach. Sprawdź 

Z jakimi kolorami łączyć odcienie beżowe?

Kolory beżowe bardzo dobrze sprawdzają się w geometrycznych stylizacjach, gdzie tworzą idealne tło do czarno-białych wzorów. Geometria to mocny trend już od kilku sezonów i nic nie zapowiada, aby miał się szybko skończyć.

Beżowe odcienie są wręcz stworzone do duetu ze złotem lub srebrem. Jeśli uzupełnimy stylizacje paznokci elementami popielu to uzyskamy bardzo eleganckie i ponadczasowe mani, która stoi ponad trendami.

Ciekawym uzupełnieniem, dla beżowej stylizacji są lakiery neonowe, które w zestawieniu z odcieniami nude świecą swoim prawdziwym blaskiem

Opublikowane 2019-05-14 0

Zostaw komentarzZostaw odpowiedź

Archiwum bloga

Kategorie bloga

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Szukaj na blogu

Menu