Darmowa dostawa od 50 zł

WYJĄTKOWA SESJA DO WYJĄTKOWEJ KOLEKCJI

PRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Rok 2018 dla naszej marki był wyjątkowy, ponieważ spotkaliśmy dwie wyjątkowe siostry, znane w sieci jako @boskietwice, które kochają tworzyć piękne piękne paznokcie. Ich prawdziwą pasją jest manicure hybrydowy, a cechą charakterystyczną ich nailart'u jest niekonwencjonalne łączenie kolorów, faktur i ozdób.  To właśnie Magda i Kinga zostały twarzami marki NEESS w roku 2018. Na potrzeby kampanii zrobiliśmy niesamowitą sesję zdjęciową, inspirowaną nowymi kolorami kolekcji MANIfestacja.  Efekt końcowy możecie zobaczyć poniżej. Niesamowite stylizacje przygotowała dla nas Marta Kalinowska. O futurystyczny makijaż zadbała makijażystka gwiazd Izabela Wójcik. Kamil Pecka stworzył geometryczne fryzury. Całości dopełniła scenografia w stylu pop art wykonana przez Annę Szczęsną. Soczyście wiosenne zdjęcia zrealizował Paweł Księżopolski.

Magda i Kinia podczas sesji zdjęciowej poczuły się jak ryby w wodzie. To prawdziwe profesjonalistki, które nie boją się wyzwań. Cała ekipa zdjęciowa była pod wrażeniem zaangażowania dziewczyn.

WOW ALE PASTELKI!

Kolekcja MANIfestacja to 10 pastelowych kolorów o cudownych nazwach: NIEBIESKY, TURKUSOWA REBELIA, MARCHEWKOWY MANIFEST.  Cała kolekcja to wielkie wezwanie dla wszystkich Kobiet, aby zamanifestować swoje prawdziwe ja . A można to robić na wiele sposobów. Możesz swoje JA wyrażać za pomocą mody, makijażu, ale także za pomocą niesamowitych i niecodziennych stylizacji paznokci. To właśnie manicure może być kropką nad "i" Twojej stylizacji, to właśnie za pomocą kolorów i ozdób możesz pokazać co Ci w duszy gra. 

Kolorem, który został hitem lata 2018 to lakier hybrydowy CZESKI NIEBIESKI. Fanki lakierów oszalały dla chabrowego niebieskiego koloru, który równie dobrze prezentuje się i w macie jak i w błysku.

LAKIERY HYBRYDOWY STYLIZACJA KOLOR KABALTOWY

Opublikowane 2019-01-11 Nowości 0

Zostaw komentarzZostaw odpowiedź

Archiwum bloga

Kategorie bloga

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Szukaj na blogu

Menu