Darmowa dostawa od 50 zł

Baza do lakierów hybrydowych Peel Off 8 ml

7619

Nowy produkt

25,99 zł

- +

 
Więcej informacji

70% kobiet nie lubi usuwania manicure hybrydowego. Z nową bazą PEEL OFF od NEESS nie będziesz tracić czasu na usuwanie lakierów hybrydowych. Zapomnij o acetonie, wacikach i sreberkach. Koniec z uporczywym usuwaniem hybrydy ze stóp! Jesteś świadkiem prawdziwej rewolucji w świecie lakierów hybrydowych!

 

Pierwsza baza pod lakier hybrydowy, która nie wymaga utwardzania w lampie UV i umożliwia usunięcie lakieru hybrydowego bez użycia acetonu, czy frezarki! Wystarczy delikatnie podważyć patyczkiem lub metalowym radełkiem, aby usunąć lakier.

Oszczędzaj czas i zmieniaj manicure hybrydowy tak często jak chcesz! 

Baza jest rekomendowana do krótkich paznokci lub paznokci delikatnie wystających poza opuszek paznokcia. Sprawdza się świetnie na paznokciach żelowych. Jest idealna dla paznokci słabych, ponieważ nie wymaga matowienia płytki paznokcia i użycia primera przed aplikacją. Gumowata struktura bazy, sprawia, że świetnie współpracuje ona z płytką paznokcia.

Zobacz jak prosta jest aplikacja bazy pod lakier hybrydowy!

Nadaj kształt swoim paznokciom, odsuń skórki. 

Aplikacja bazy PEEL OFF nie wymaga matowienia powierzchni paznokcia, pod bazę nie stosujemy primera!

Następnie przetrzyj powierzchnię paznokci cleanerem. Chwilkę odczekaj.

Połóż cienka warstwę bazy PEEL OFF, podjedź mocno pod skórki. Zabezpiecz bazą również wolny brzeg paznokcia.  Odczekaj około minuty. Pamiętaj, że baza wysycha samodzielnie, nie utwardzaj jej w lampie LED. Następnie połóż kolejną warstwę bazy, nie musisz tą warstwę kłaść tak blisko pod skórek. . Odczekaj aż wyschnie.

Na tak przygotowaną powierzchnię połóż cienką warstwę lakieru hybrydowego i utwardź go w lampie LED lub UV. Następnie połóż drugą warstwę lakieru i utwardź w lampie. Całość stylizacji zabezpiecz klasycznym topem, utwardź w lampie LED lub UV. Przemyj paznokcie cleanerem.

Czy wiesz, że bazę PEEL OFF możesz również użyć do aplikacji pyłków i efektów th. efekt syrenki, efekt lustra, czy holo. Na wyschniętą bazę aplikuj pyłek, następnie całość stylizacji zabezpiecz dwoma warstwami topu.

WAŻNE!

1.      Przed zastosowaniem bazy peel off NIE MATOWIMY płytki paznokcia! Czynność ta narusza strukturę płytki i baza peel off wnika w paznokieć.
Efektem tego jest zbyt mocne przywieranie bazy do struktury paznokcia i problematyczne ściąganie stylizacji. Może dojść do naderwania płytki paznokcia.

2.      Nakładaj cienkie warstwy produktu. Zbyt gruba warstwa bazy i niedokładne jej wysuszenie powodują kurczenie się utwardzonej hybrydy, a nawet całkowite uszkodzenie stylizacji.

3.      Zabezpiecz wolny brzeg paznokcia  na każdym etapie stylizacji.

4.      Baza może być stosowana na żel, ale nigdy nie może być nakładana pod żel.

5.      Nie stosuj topu NO WIPE! Tylko klasyczny top. W przypadku użycia bazy pod pyłki i efekty, pamiętaj o zabezpieczeniu stylizacji dwoma warstwami topu.

6.      W przypadku chęci zastosowania bazy peel off po bezpośrednim usunięciu manicure hybrydowego, wykonanego na standardowej bazie hybrydowej (utwardzalnej pod lampą Led/UV), należy wypolerować płytkę polerką nabłyszczającą o wysokiej gradacji, w celu zamknięcia struktury płytki.

 

Usuwanie bazy PEEL OFF to bułka z masłem!

Podważ drewnianym patyczkiem manicure hybrydowy i delikatnie go oderwij, powierzchnię paznokcia przetrzyj cleanerem. Zajmie Ci to zaledwie kilka minut!

Koniecznie sprawdź poprawną aplikację bazy peel off.

 
Jak wykonać manicure hybrydowy

Jak wykonać manicure hybrydowy:

 1. Nadajemy kształt płytce paznokci.
 2. Blokiem polerskim matowimy płytkę paznokci. Powstały pył usuwamy szczoteczką. 
 3. Drewnianym patyczkiem odsuwamy skórki. 
 4. Przemywamy paznokcie wacikiem nasączonym Cleanerem NEESS. Czekamy, aż paznokcie wyschną. 
 5. Primer NEESS nakładamy punktowo, zaczynamy od wolnego brzegu paznokcia w stronę wału paznokcia. UWAGA! Uważaj, aby nie dotknąć i nie zalać skórek. Czekamy, aż paznokcie wyschną.
 6. Nakładamy cienką warstwę Bazy NEESS. Utwardzamy w lampie LED 30-60s lub lampie UV120s. 
 7. Nakładamy jedną warstwę lakieru hybrydowego. Pamiętaj o zabezpieczeniu lakierem wolnego brzegu paznokcia. Utwardzamy w lampie LED 30-60s lub lampie UV120s. 
 8. Nakładamy kolejną warstwę lakieru hybrydowego. Utwardzamy w lampie LED 30-60s lub lampie UV120s. 
 9. Nakładamy Top NEESS. Utwardzamy w lampie LED 30-60s lub lampie UV120s. 
 10. Po utwardzeniu powstałą warstwę dyspersyjną przemywamy wacikiem nasączonym Clenerem NEESS.
 
Usuwanie manicure hybrydowego

Usuwanie manicure hybrydowego

 1. Delikatnie spiłuj warstwę lakieru nawierzchniowego.
 2. Wacik nasącz Removerem NEESS. Umieść wacik na płytce paznokcia.
 3. Upewnij się, że wacik pokrywa w całości płytkę paznokcia. Owiń szczelnie palec folią aluminiową. Pozostaw na około 7-10 min.
 4. Sprawdź, czy hybryda uległa rozpuszczeniu. Jeśli nie, odczekaj jeszcze chwilę.
 5. Po upływie wyznaczonego czasu drewnianym patyczkiem usuń warstwę lakieru hybrydowego. Nawilż dłonie i paznokcie oliwką.

Napisz opinię

Baza do lakierów hybrydowych Peel Off 8 ml

Napisz opinię

 
Komentarze(10)
2019-08-10

Rewelacja!

Nie wierzyłam, że lakier hybrydowy po użyciu bazy PEEL OFF rzeczywiście schodzi jak na filmikach - wypróbowałam na własnych paznokciach i już nigdy nie wrócę do innych metod ściągania hybryd. Szkoda tylko, że tak długo zwlekałam z jej zakupem. Nie lubię odrostów na pomalowanych paznokciach, więc jak dla mnie jest to genialny wynalazek - raz na tydzień można zmienić kolor. Jeżeli stosujemy się do instrukcji, to baza PEEL OFF zachowuje się na paznokciach jak każda inna. Polecam!!!!

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2019-03-12

Basia K

Odkąd zaczęłam używać bazy peel-off inne mogą dla mnie nie istnieć. Super produkt, na miarę rewolucji w hybrydach. Zmiana mani szybka. łatwa i bezpieczna. Gorąco polecam :)

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2019-03-08

Uwielbiam!

Uwielbiam Uwielbiam Uwielbiam! To chyba moje 4 opakowanie, a ja nie mam dosyć! Bez acetonu, bez zniszczeń! ????

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2018-11-07

Baza perl off

Witam! Ta baza jest Super! Ochrona paznokci i bezproblemowe usunięcie!

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2018-11-05

warto

Nie od razu nauczyłam się jak malować paznokcie ta bazą, ale gdy już przećwiczyłam jej nakładanie jest niezastąpiona.Bez piłowania, to dla mnie wyjątkowo ważne. Polecam wszystkim dziewczynom i nie przejmujcie się jeżeli nie od razu będziecie potrafiły idealnie ją nałożyć. Sekret tkwi w trzymaniu się opisu na ulotce.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2018-10-30

cienkie pazurki

Baza jest super dla cienkich paznokci, bo nie piłuję ich za bardzo chcąc ściągnąć bazę. Więc, szczerze polecam dla wszystkich dziewczyn, których paznokcie cierpią z powodu piłowania płytki.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2018-10-29

odkąd weszła na rynek używam tylko tej bazy pod hybyrdę

na początku ciężko było wyczuć produkt bo szybko wysychał na paznokciu ale to kwestia wprawy i szybkiej aplikacji. Teraz nie wyobrażam sobie jej nie mieć ściągam hybrydę w ciągu kilku minut.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2018-10-26

Ciekawa rzecz

Dla kogoś, kto często zmienia manicure to super rozwiązanie. Piłowanie niszczy pazurki, a im częstsze tym dla nich gorzej. Bazę bardzo łatwo usuwa się z płytki paznokciowej i pozostawia ja, na prawdę, w świetnym stanie!

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2018-10-25

Super produkt

Polecam! Jak dla mnie odkrycie roku!

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)
2018-10-25

Polecam

Lubię ten produkt, chociaż na początku miałam z nim problemy, ale jak widać praktyka czyni mistrza. Dla mnie to idealne rozwiązanie, nie mam czasu na chodzenie na mani i ściąganie robię to teraz w domu.

 • Czy ten komentarz był dla Ciebie użyteczny?
 • (0) (0)

Napisz swoją opinię!

Produkty powiązane

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu